Zumba je taneční fitness hodina plná energie, skvělé hudby a dobré nálady. Kombinuje dynamickou latinsko-americkou hudbu a latinsko-americké tance spolu s aerobními pohyby. Využívá tanců jako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a mnoho dalších. Zumba vychází z principu, že cvičení by mělo být zábavné a jednoduché. Sexy a energické latino rytmy vytvářejí párty atmosféru, která Vás strhne do víru pohybu. Je to cvičení, které Vám zaručeně zvedne náladu!

Choreografie střídají pomalé a rychlé rytmy na principu intervalového tréninku s cílem spalovat tuky, zformovat a posílit celé tělo. Zaměřují se na svalové partie, jako zadek, nohy, ruce, břicho a nejdůležitější sval těla, vaše srdce!

Kombinace latino a exotických rytmů vytváří skvělou párty, na které vytancujete 500 – 1000 kcal za hodinu a zanechá ve Vás skvělý pocit a dobrou náladu.

Zumba je skvělá nejen pro Vaše tělo, ale hlavně pro vaši mysl. Co tak zapomenout na běžné problémy všedního dne a přijít vytancovat všechny svoje starosti? Vysoká dávka endorfinů je zaručena!

zumba